منشور اخلاقي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي و درماني استان فارس

blt_ico.gif]ما مديران و كاركنان ، خدمتگزاران دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان فارس به منظور تكريم مردم و جلب رضايت ارباب رجوع كه همانا رضايت خالق يكتاست بر باورهاي زير هم پيمان و استوار خواهيم شد:
blt_ico.gif]ما معتقديم عبوديت و اعتلاي معنوي و تربيت انساني در تمامي ابعاد محور اصلي توسعه و رشد مي باشد.
blt_ico.gif]ما خدمت به مردم و اكرام و احسان و پاسخگويي به آنان را تكليف الهي و وظيفه قانوني و انساني خود مي دانيم و مصمميم آن را همواره محقق كنيم.
blt_ico.gif]خدمت ما همواره مزين به سرعت ، دقت ، صداقت ، امانت ، نظم و خوش خلقي و گشاده رويي ، شجاعت و تدبير و آينده نگري خواهد بود.
blt_ico.gif]ما با التزام به وحدت ، خرد جمعي و مشاركت همگاني را منشاء توفيق و مايه آبرومندي در پيشگاه خداوند و مردم دانسته و براي تحقق آن مجدانه مي كوشيم.
blt_ico.gif]ما مصمم هستيم زمينه مساعد براي رشد معنوي و مادي اعضاي دانشگاه و توسعه ظرفيت يادگيري براي آنان را فراهم كرده و نسبت به سلامت تن و روان و انديشه همه ابواب جمعي اهتمام نماييم.
blt_ico.gif]ما معتقديم تبعيض سايه شومي است كه ياس و نااميدي را حاكم مي گرداند و شايسته سالاري بر مبناي عدالت و ضوابط را همواره محقق خواهيم كرد.
blt_ico.gif]از مسؤوليت خود در برابر مصونيت جامعه خويش و همه انسانها از امراض و بيماري ها آگاهيم و بدون وقفه با هشياري بر صيانت از سلامتي و بهداشت نسل حاضر و نسلهاي آينده كوشش مي نماييم.
blt_ico.gif]صرفه جويي، ارتقاء بهره وري ، بهبود مستمر در همه ابعاد و روش ها و احترام به يكديگر و محبت و الفت در محيط كار و خانواده و جامعه هدف هميشگي ماست
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-12-23 9:01        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ