05 خرداد 1403

  • 1403/02/19
  • - تعداد بازدید: 86
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
شبکه بهداشت و درمان شهرستان اقلید

برگزاری نشست درون بخشی برنامه ریزی بزرگداشت هفته ملی جمعیت در مرکز بهداشت اقلید

ستاد بزرگداشت هفته ملی جمعیت به منظور برنامه ریزی و نظارت بر اجرای دقیق برنامه های این هفته با حضور  رئیس مرکز بهداشت شهرستان اقلید و کارشناسان ستادی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اقلید، رئیس مرکز بهداشت این شهرستان با اشاره به فرا رسیدن ۳۰ اردیبهشت سالروز ابلاغ سیاست کلی جمعیت و قوانین حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و بحران جمعیتی بر ضرورت هماهنگی فعالیت ها حول محورهای ابلاغی ستاد ملی جمعیت تاکید کرد.

«اکبر نوربخش» در ادامه با اشاره به روز شمار  هفته ملی جمعیت، افزود: در این نشست محور های موضوعی و برنامه های پیشنهادی توسط کارشناس مسئول سلامت خانواده و جوانی جمعیت ارائه شد.

او اضافه کرد: برگزاری کمیته برنامه ریزی جهت بزرگداشت هفته ملی جمعیت در فرمانداری، ارسال نامه به ادارات جهت بزرگداشت این هفته، برگزاری پیاده روی، مصاحبه با خانواده های باشکوه و تجلیل از آنان، نصب بنر جهت تکریم خانواده شکوهمند، برگزاری همایش جهت دانشجویان در دانشگاه های سطح شهر، برگزاری مسابقه داستان نویسی و نقاشی در مدارس، استفاده از ظرفیت هیئت های مذهبی برای آگاهی بخشی و ایراد سخنرانی در نماز جمعه از مصوبات این نشست می باشد.

  • گروه خبری : اخبار,اخبار واحدها
  • کد خبری : 101362
کلیدواژه